על האתר:

ברוכים הבאים לאתר WEATHER.org.il. האתר הגדול והפופולארי המרכז עבורכם את כל תחזיות מזג האוויר בעולם ומנסה להביא לכם את הנתונים החשובים והמדויקים ביותר בצורה קלה ופשוטה.

עוד החל מתחילת האנושות האדם ניסה לחזות את מזג האוויר ולהבין כיצד הוא מתנהג. אם ע"י מפות, אמצעי תקשורת, רדיו, טלוויזיה ועד אפליקציות שונות, נושא מזג האוויר תופס נתח חשוב בחייו של כמעט כל אדם. כמה פעמים שאלתם את עצמכם "מה כדאי ללבוש מחר", "מה חשוב לארוז לשבוע נופש" ועד "האם כדאי להזיז את האוטו", מזג האוויר מסביבנו גורם לנו לעשות שינויים תקופים והוא חלק בלתי נפרד מחיינו.

מזג האוויר בעולם משתנה בכל רגע נתון. במקרים רבים תחזיות מזג אוויר משתנות כל דקה, שעה, יום וכדומה ואל תתפלאו לשמוע את החזאים אומרים "כן טעינו" או "זה בדיוק מה שאמרנו שייקרה".

אתר WEATHER.org.il הוקם על מנת לתת לכם הגולשים את תחזית מזג האוויר בעולם הקלה, הפשוטה והמדויקת ביותר שניתן. אתר WEATHER.org.il מציג לכם תחזית עדכנית עבור זמנים שונים ביעדים פופולאריים בעולם.

מטרת האתר היא:

תחזית מזג אוויר פשוטה, קלה וידידותית לגולש במקומות שונים בעולם.

 

שימו לב, אתר WEATHER.org.il אינו מתיימר להיות תחנת חיזוי מזג אוויר עולמי וגם הוא אינו מתעסק באופן ישיר בשרותי חזאות, מטרת האתר היא לקבץ נתונים מזג אוויר מספקים עולמיים ידועים ומובילים בתחום ולהציג אותם בצורה קלה ופשוטה.

אנו ממליצים לכם לשוב ולהתעדכן באתר מדיי יום על מנת לקבל את תחזית מזג האוויר העדכנית והטובה ביותר ביעד אותו אתם מחפשים.

 

תחזית נעימה לכולם,
.WEATHER.org.il